קרדיטצ'ק - שאלות ותשובותלפניכם שאלות ותשובות נפוצות בנושא דוחות אשראי צרכני

שאלות ותשובות


 • האם ניתן לקבל דוגמא לדוח?

  וודאי, דוגמא לדוח קרדיט צ'ק בקישור הבא:

  דוגמא לדוח קרדיטצ'ק

 • האם ניתן לקבל הסבר מלא על הדוח ?

  וודאי, בחרנו להשמיע לכם הסבר על דוח קרדיטצ'ק ששודר ברדיו 102FM, בתוכנית "בונים על זה"

 • אין לי מספר ת"ז ו\או שם מלא, מה עושים?

  על מנת לקבל מספר ת"ז של אדם מסוים עליכם ללכת למשרד הפנים ולבקש תמצית מרשם האוכלוסין עפ"י השם. העלות היא 15 ש"ח
  לקבלת עוסק מורשה של אדם, עליכם לפנות אליו ועפ"י חוק הוא מחויב לתת לכם את מספר הע.מ שלו (שזה גם מספר ת"ז שלו)

 • אלו דוחות קיימים ?

  קיימים 3 דוחות המספקים מידע על פרטיים:

  1. דוח בסיסי הבודק אלו שיעבודים\מישכונים יש לאדם. הדוח מתאים למי שרוצה לבצע בדיקה מהירה על הלוואות שאדם לקח כנגד מישכונים (למשל משכנתא, רכב וכו').
  2. דוח קרדיט צ'ק. הדוח הנפוץ ביותר, מתאים למי שרוצה לבצע בדיקת רקע על מוסר התשלומים של אדם פרטי או עסק (עוסק מורשה) לפני ביצוע עסקה כלשהי, למשל - השכרת או מכירת נכס, מכרית רכב, קבלת אשראי, קבלת צ'ק וכו'.
  3. דוח קרדיט צ'ק + שיעבודים - כולל למעשה את שני המוצרים בדוח אחד. גם דוח שיעבודים וגם דוח קרדיט צ'ק.

  לאחר הזנת הפרטים תוכלו לבחור בין החבילות השונות, לקבל פירוט מלא על כל דוח ולצפות בדוגמא של דוח אשראי צרכני.

  להזמנת מידע על עסק שהוא אינו חברה בע"מ (ע.מ) עליכם להזמין דוח בדיקת קרדיט-צ'ק כיוון שע.מ הוא עסק פרטי על שם האדם. מספר העוסק מורשה הוא מספר ת"ז של בעל העסק

  אם בכל זאת מדובר בחברה ישראלית אך היא אינה נמצאת במאגר שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס זה ואנו נחזור אליכם עם תשובה עניינית.

 • מה ניתן ללמוד מהדוח ?

  דוח קרדיטצ'ק המוכר גם בשמות קרדיט-סקור (Credit Score) או קרדיט-ריפורט (Credit Report) מספק אינדיקציה ראשונית על מוסר התשלומים של אדם בדומה לדוח אשראי צרכני.

  לאנשים שאינם עומדים בהתחייבותם יש דפוס חוזר של אי עמידה בתשלומים, צ'קים חוזרים, תיקים בהוצאה לפועל, הכרזה על פשיטת רגל, חשבונות מוגבלים בבנקים ומידע משפטי רלוונטי. דוח קרדיט-צ'ק בודק מספר אינדיקציות אשר מלמדות כמכלול על מוסר התשלומים וההתחייבויות של אדם.

  בדוח שלנו תקבלו אינדיקציה ראשונית אשר תלמד אתכם על אופיו של האדם שאיתו אתם עומדים לעשות עסק כלשהו. אם הדוח מכיל מידע שלילי כלשהו תוכלו לראות זאת ע"י מדד DataCheck ואז תוכלו לבדוק יותר לעומק את הדברים או לנקוט במשנה הזהירות הנדרש. כמובן שמדובר באינדיקציה אשר מספקת לכם מידע ראשוני בלבד ואינה קובעת חד משמעית.

  מדד DataCheck

 • איך ומתי אקבל את הדוח?

  לאחר השלמת תהליך ההזמנה, ועפ"י הדוח שבחרתם, אנו נעשה מאמצים לשלוח את הדוח בהקדם האפשרי. לעיתים הדוח נשלח במקום, לעיתים תוך מספר שעות, ובמקרים מסוימים בהם יש קושי בקבלת המידע מהגורמים הרשמיים, הדוח יכול להתעכב עד ל-24 שעות ממועד ההזמנה.

  הנתונים מהדוחות מתבססים על גורמים ממשלתיים וגורמים אחרים. בכל הזמנת דוח הנתונים נבדקים על מנת לספק לכם את המידע העדכני והאמין ביותר.

 • הקובץ לא נפתח לי, מה עלי לעשות?

  הדוחות נשלחים בפורמט WEB שניתן לפתוח מכל מחשב. על מנת לצפות באופן אופטימאלי, עליכם להוריד את הדוח למחשבכם ורק אז לפתוח אותו.

  בדוח הכולל שיעבודים ומישכונים ישלח מייל נוסף עם מסמך משפטי מרשם המשכונות בפורמט PDF אם הקובץ אינו נפתח לכם סימן שתוכנת Acrobat Reader אינה מותקנת אצלכם במחשב. עליכם להוריד את התוכנה בחינם מאתר החברה, ולהתקינה על המחשב שלכם.

  Acrobat Reader, להורדה לחצו כאן

 • למתי הדוח מעודכן ?

  הדוח שלנו הוא עדכני והוא נכון לרגע ההזמנה. כלומר את כל המידע תקבלו לאחר שנבדק בזמן הזמנתכם.

CreditCheck(R)    Social